Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Хаджи Димитър
249 000 €
487 001.67 лв.

(3 716 €, 7 267.86 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:05 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 168 пъти.
Площ:
67 m2
Етаж:
3-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1990 г.

Описание на имота:

Сердика 1 Недвижими имоти предлага напълно обзаведен, изключително светъл, уютен и функционално преустроен, след основен ремонт 3-стаен апартамент. В една от най-зелените и комуникативни части на София. кв. Хаджи Димитър
ЛОКАЦИЯ: кв. Хаджи Димитър район с отлична инфраструктура, бърз достъп до центъра, близо до метро, училища, детски градини и магазини.
ОСНОВНИ ПАРАМЕТРИ:
Чиста площ: 67 кв.м. (+ 7 кв.м. мазе)
Етаж: 3-ти от ЕПК (стабилно строителство, ок. 1990 г.)
Разпределение: Просторен хол с кухненска част, две самостоятелни спални, балкон, баня с тоалетна, мокро помещение и широк коридор.
СЪСТОЯНИЕ И ПОДОБРЕНИЯ:
Жилището е преминало през основен ремонт преди 3 години с безкомпромисно внимание към детайла:
Подменени ел. и ВиК инсталации и нови радиатори.
Външна топлоизолация (саниран).
Нова блиндирана входна врата и стилни интериорни врати.
Модерни подови настилки и прецизни шпакловки.
НОВО: Чисто нови климатици, монтирани през 2025 г.!
ОБЗАВЕЖДАНЕ:
Имотът се продава напълно обзаведен и оборудван с нови мебели и висок клас електроуреди. Готов за незабавно нанасяне или отдаване под наем с висок доход.
ЗАЩО ДА ИЗБЕРЕТЕ ТОЗИ ИМОТ?
Среден етаж и функционално разпределение.
След основен ремонт без нужда от допълнителни разходи и нерви.
Свободно паркиране в района.
Подходящ както за уютен семеен дом, така и за сигурна инвестиция.
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон за връзка. В случай, че не ви отговорим на момента, ще ви върнем обаждане при първа възможност.