Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Карпузица
550 €
1 075.71 лв.

(5.91 €, 11.56 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:15 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 209 пъти.
Площ:
93 m2
Етаж:
3-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Сердика 1 Недвижими имоти предлага под наем панорамен 3-стаен апартамент с южно изложение в кв. Карпузица
Предлагаме под наем просторен, светъл и изключително топъл апартамент в тухлена сграда от 2010 г. Имотът се намира на тиха локация с чист въздух и предлага спираща дъха панорамна гледка към Витоша.
Основни характеристики:
Площ: 93 кв.м.
Етаж: 3 от 6.
Изложение: Изцяло ЮГ.
Отопление: Електричество (климатици във всяка стая).
Разпределение:
Функционално антре
Слънчева всекидневна с кухненски бокс и излаз на тераса
Основна спалня
Втора спалня с достъп до втора тераса
Баня с тоалетна
Отделно мокро помещение с втора тоалетна.
Предимства: Качествено строителство, ниски консумативни разходи благодарение на южното изложение и спокойна среда за живеене.
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон за връзка. В случай, че не ви отговорим на момента, ще ви върнем обаждане при първа възможност.
Допълнителни услуги:
Като ценен клиент на нашата компания, Вие ще получите безплатна консултация от нашия екип, ще имате привилегията да ползвате напълно безплатно услугите на нашия опитен юридически екип. В допълнение, предлагаме комплексни решения, включващи имуществена застраховка, безплатна финансова консултация, както и изгодни условия за финансиране, довършителни работи, интериорен дизайн. Още актуални оферти може да намерите в нашия сайт: serdika1.bg. ID: 21885

Особености
Обзаведен